Çağlayan Park Hakkımızda

Kurumsal

Kurulduğu günden bu yana çocuk oyun grupları, kent mobilyaları ve çevre düzenlemesi alanında faaliyet gösteren firmamız, bulunduğunuz mekanları aksesuarları ile güzelleştiren, yeni nesil üretim teknikleri ve tasarım özellikleri ile tüm ihtiyaçlara yanıt veren, üretim ve hizmet kalitesi odaklı olarak çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Çağlayan Park ailesi olarak sizlere ve en değerli varlıklarınız olan çocuklarınıza neşeli dakikalar yaşatabilmek için genç ve dinamik kadromuz ile gece gündüz çalışıyoruz. Kendi bilgi ve birikimimizi çocuklarımızın istek ve hayalleri ile harmanlayıp onlara daha eğlenceli bir dünya oluşturmaya gayret sarfediyoruz.
Müşteri memnuniyeti odaklı üretimi benimseyerek kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısaca tüm keyifli yaşam alanlarını sizin istek ve arzularınıza uygun şekilde güzelleştiriyoruz. Gelin sizler de bu çabamıza ortak olun, Kaliteyi ve Güveni seçerek Çağlayan Park Tasarımın bu öncü hareketine siz de değer katın.

 

Misyonumuz

Kaliteli hizmetin önce akılda başladığına
Dürüst ticaretin bir yaşam felsefesi olduğuna
Müşteri memnuniyetinin ancak ekip çalışması ile elde edileceğine
yürekten inanarak, bizimle aynı değerlere önem veren ve tecrübelerimizden faydalanmak isteyen kuruluş ve sahısların ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek.

Vizyonumuz

Etik ve Ahlaki kurallara bağlı ticari kararlılığımızla müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak
Zaman ve bilgiyi en uygun sürede harmanlayarak en yüksek performans ile çalışmak
Bilginin paylaşıldıkça değerlendiğini asla unutmadan bilgiye devamlı yatırım yapmak
sürekli gelişim için tüm çabamızla çalışmak

Hizmet / Servis / Ürün
Çocuklarımızın;

Özgürce eğlenebilmeleri için, Çocuk Oyun Parkları
Mutluluklarını en yakından görebilmek için, Oturma Bankları
Temiz bir geleceğe sahip olmaları için, Çöp Kovaları
En güzel anlarını paylaşmak için, Kamelyalar
Sağlıklı büyümeleri için, Spor Ekipmaları
üretiyoruz, montajını yapıyoruz, bakımlarını yapıyoruz… kısaca; Kaliteli, Sürdürülebilir, Eğlenceli bir Hayat Üretiyoruz